Instrukcja montażu i uruchomienia Dell Powerconnect M8024 K

Dell Powerconnect M8024 K to wielofunkcyjny switch firmy Dell, który jest wyposażony w porty Ethernet i sieci Fibre Channel. Jest to idealny wybór dla środowisk wielu dostawców, które wymagają dużej liczby portów. Aby skonfigurować i uruchomić Dell Powerconnect M8024 K, należy skonfigurować sieć, ustawić adresy IP, skonfigurować protokoły i włączyć porty. Następnie należy skonfigurować wszystkie połączenia, wprowadzić konfigurację i zresetować urządzenie. Uruchomienie tego urządzenia wymaga wiedzy i umiejętności, dlatego należy dokładnie przeczytać instrukcję montażu i uruchomienia przed przystąpieniem do instalacji.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja montażu i uruchomienia Dell Powerconnect M8024 K

Czy wiesz, że dziennie dodajemy kilkanaście instrukcji obsługi całkowicie bezpłatnie?Dlatego jeśli szukasz instrukcji do produktu, wpisz jego nazwę w wyszukiwarce, a następnie kliknij enter.

Pamiętaj, że zawsze możesz zamówić instrukcję do każdego produktu zporównywarki produktów.Za darmo!

Rozwiń

Kondycja:

Urządzenia NOWE to takie, które są fabrycznie nowe, nie używane. Urządzenia odnowione to takie, które zostały przywrócone do stanu fabrycznego, przetestowane przez nasz dział inżynieryjny i oddane do sprzedaży w 100% sprawne, gotowe do zainstalowania i uruchomienia. Na jego prawidłowe działanie dajemy pełną ochronę gwarancyjną.

Zawartość i opakowanie:

Wraz z urządzeniem dołączone są wszystkie elementy wymienione w opisie powyżej, niezbędne do prawidłowego działania i uruchomienia.

Urządzenie jest zapakowane w w specjalnie przygotowany do niego karton z pełnym zabezpieczeniem w trakcie transportu

Przedstawiane zdjęcia obrazują rzeczywiste urządzenie.

Instrukcja montażu i uruchomienia Dell Powerconnect M8024 K

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja montażu i uruchomienia Dell Powerconnect M8024 K

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja montażu i uruchomienia Dell Powerconnect M8024 K